Geri Dönüşüm İçin Atasoy’u Seçin

         Katalizör aynı zamanda katalitik konvertör olarak bilinmektedir ve bu katalitik dönüştürücü motorların egzozlarında yer alan çevreye zararlı olan maddeleri daha az zararlı hale getirmek ve dönüştürmek için kullanılmaktadır. Katalizör kullanımının en yaygın olduğu yerler otomobiller olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bir katalizörün görevi aslında tam olarak yanmamış olan hidrokarbonlara ikinci sefer yanma ve kirletici özelliğe sahip olan gazlara bir indirgenme ortamı sunmaktır. Yukarıda bahsettiğimiz bu tarz yanlar ve indirgenmeler katalizörler yardımıyla yapılmaktadır. Bu metaller oldukça değerlidir ve Atasoy katalizör sizler için bu metallerin çevreye uyumlu ve zarar vermeyecek bir şekilde ayrıştırılmasını böylece geri dönüşüme de hazır hale getirilmesini sağlamaktadır. Türkiye’nin her şehrine hizmet veren ve oldukça düşük komisyonlarla çalışarak sizlere daha fazla kazanç sağlayan firmamızı tercih ederek sizler de katalizör hurdası geri dönüşümü hizmeti alma şansını elde edebilirsiniz.

Sizlere oldukça şeffaf ve güvenilir bir analiz imkanı sunan firmamız sayesinde kaliteli bir geri dönüşüm hizmeti alma şansına sahip olabilirsiniz.